Nechte své žaluzie fungovat automaticky

Stíníci technika funguje za Vás!

photo

Řízení TAPHOME dokáže všechny Vaše žaluzie nebo rolety řídit automaticky podle polohy slunce a rychlosti větru.

 

Zapomeňte na používání paličky, šňůrky nebo tlačítek pro správné naklonění žaluzii. Dopřejte si pohodlí automaticky řízeným stíněním systémem TapHome.

Stínící technika díky zabudované meteostanici funguje za Vás, dokáže automaticky reagovat na sluneční záření či mód topení / chlazení, který jste nastavili. Správné naklonění žaluzii pomocí sledování polohy slunce zajistí, že ve Vašem domě budete mít co nejvíce denního světla bez přímého slunečního záření a ručního nastavování.

 Inteligentní systém TapHome dokáže vyhodnotit blížící se silný vítr, který spusť žaluzie do ochranného módu a zabrání jejich poškození vlivem silného větru.

Nechte žaluzie fungovat automaticky na základě Vašich požadavků nebo je jednoduše ovládat pomocí aplikace TapHome, přičemž nezáleží na tom, kde se právě nacházíte.

Inteligentní stínění TapHome jednoduše propojíte s téměř všemi výrobci.

Jednoduše si nastavte své denní rituály a stínící technika bude fungovat sama bez Vašich zásahů. Ráno vás příjemně probudí slunečními paprsky, přes den zajistí správné naklonění aby nedocházelo k přehřívání domu. Nakonec po příchodu domů z práce Vás bude doma čekat příjemně sluneční záření bez přímého záření. Před spánkem Vám žaluzie zajistí soukromí a klidný spánek.