Vždy příjemná teplota

Neplýtvejte energií, použijte SMART VYTÁPĚNÍ!

photo

Teplota ve vašem domě se vám automaticky přizpůsobí.

Systém TapHome automaticky vyhodnotí, kdy je třeba v domě snížit teplotu nebo zastavit vytápění.

 

ZÓNOVÁ REGULACE TEPLOTY

 Zónový topný systém umožňuje majitelům domů regulovat teplotu každé místnosti nebo zóny jednotlivě, čímž maximalizuje pohodlí a minimalizuje náklady na energii. Systém rozdělený do zón lze přizpůsobit mnoha faktorům, včetně využití místnosti, osobních preferencí a podmínek prostředí. Nejlepší na tom je, že nemusíte používat žádné termostaty.

 

PROPOJITELNOST

výhodou inteligentního topení TapHome je jeho vzájemná komunikace s jinými technologiemi v domě. Systém napojí vaše topení na stínění, větrání, chlazení, zvlhčování, aby bylo ve vašem domě dokonalé pohodlí.

 

UČÍCI SE ALGORITMUS

Systém se naučí vaše zvyky, denní rituály a bez vašeho zásahu dokáže vyhodnotit, kdy je třeba dům nebo místnost ohřát a kdy je vytápění úplně zbytečné. TapHome zaznamená všechny své úkony, včetně regulace teploty, do přehledných grafů. Takto budete mít dokonalý přehled o spotřebě energie ve svém domě.

 

REŽIM NEPŘÍTOMNOSTI

Odcházíte z domu na delší dobu? Tlačítko „dovolená“ sníží teplotu na teplotní úroveň, sníží výkon rekuperace a nastaví žaluzie na dovolenou. Systém přebírá kontrolu nad celým domem, včetně bezpečnosti, a v případě nežádoucí situace vám poskytne informace.

 

Nezáleží na tom, který zdroj tepla se rozhodnete použít