Dlouholeté zkušenosti jsme přenesli do našich služeb, abychom naše zákazníky uspokojili na 100%

Stavíte nebo rekonstruujete svou nemovitost a uvažujete nad technologiemi, které ve svém bydlení budete využívat? Klasická elektroinstalace nebo nadčasový smart home? To jsou otázky…a my na ně máme odpověď! Spojili jsme spolehlivost klasické elektroinstalace a nadčasovost chytré domácnosti do unikátních řešení.

Stovky zrealizovaných elektroinstalací v rodinných domech v Čechách a na Slovensku, vypovídá o naší spolehlivosti a preciznosti, na základě čehož jsme se Vám rozhodli nabídnout 3 možnosti vytvoření si svého inteligentního bydlení.

 

Je na Vás, jakým způsobem si vytvoříte svůj komfortní inteligentní domov.

 

Ať už si SMART HOME chcete dát zrealizovat komplet, nebo být nápomocný při jeho realizaci, pro každého z Vás máme řešení!

Rozhodli jste se své nové bydlení proměnit na SMART HOME, ale rádi byste návrh, projekt, realizaci až po samotné nastavení řízení nechali na jednu firmu? Prohlédnete si naši nabídku SMART HOME NA KLÍČ a vše nechte na nás!

Patříte ke skupině, která má dostatečnou kvalifikaci nebo máte známého, který by Vám s napojením některých komponent věděl být nápomocný? Vyberte si jednu ze služeb SMART HOME SVÉPOMOCÍ nebo UDĚLEJ SI SÁM a buďte součástí procesu realizace od začátku až po finální smart home.