Užijte si komfort budoucnosti již nyní

Jaká je vlastně smart domácnost?

A jaká chcete, aby byla? Cílem a poselstvím „Smart home systémů“ je šetřit energie a zároveň zajistit obyvatelům domácnosti bezpečné pohodlné bydlení. Pokud si, tedy pod pojmem Smart home představujete například jen řízení osvětlení tak ztrácí smysl. Smart domácnost znamená komplexní obsluhu zařízení v domácnosti počínaje vytápěním a stíněním přes osvětlení, přísun sluneční energie skrz fotovoltaické články až po třešničku v podobě, bazénu, sauny či zavlažování trávníku, a to vše za maximálně efektivních, a tedy šetrných podmínek. Zkusme si to představit na příkladu. V domácnosti používáme každodenně zařízení jako světla, kávovar či TV. Sami o sobě tato zařízení mohou být smart ve vztahu k funkcím, které plní no, jako celek jsou to jen zařízení, které fungují samostatně. Se systémem Taphome se z nich stávají Teamoví hráči, kteří pracují dle Vašich požadavků a které máte vždy pod kontrolou s dosahem i na dálku. A tak při odchodu z domu vypnete vše nepotřebné nebo zapomenuté jedním tlačítkem, nebo jedním tahem s Taphome aplikací.

Napište nám a my Vám nejen navrhneme, ale zrealizujeme Vaši SMART domácnost na míru.

Více informací na www.taphome.com

Nejčastěji
kladené otázky

Ve které fázi budování domu je vhodné řešit automatizaci?

Ideální je oslovit nás už od první chvíle, kdy se rozhodnete, že chcete budovat dům - minimálně formou konzultace. Víme však pomoci i ve fázi, kdy řešíte elektroinstalaci domu. V dnešní době určitě doporučujeme inteligentní elektroinstalaci místo klasické, i když máte pocit, že nemáte rozpočet na smart řešení. Cenový rozdíl při naší realizaci je však minimální a moduly do vašeho inteligentního domu můžete přidávat postupně, jak na to budete mít rozpočet.

V čem je kabelové řešení lepší než Wi-Fi?

Řešení inteligentního domu pomocí kabelu má mnoho výhod. Stabilní připojení, žádné nadbytečné záření, žádné baterky ... Výhod je však mnohem více, rádi vám o nich řekneme při vašem zájmu.

Co vše lze automatizovat pomocí řešení TapHome?

Naši zákazníci nejčastěji automatizují vytápění a chlazení domu, osvětlení, stínění, zabezpečení domu či ovládání brány. Možností je samozřejmě více, po konzultaci vám víme lépe poradit, což pomůže právě vaší domácnosti. Nejlepší na tom všem je, že systémy jsou navzájem propojeny a "spolupracují". Např. topení, větrání a stínění na základě nastavení teploty automaticky reguluje jednotlivé prvky k vaší spokojenosti.

Není inteligentní domácnost zbytečný luxus?

Je to přirozený vývoj, jelikož při využívání několika technologií v rodinném domě je třeba je i ovládat. Každá technologie má své ovládání, které TapHome dokáže převzít. Je to jako když si představíte smartphone a aplikace v něm - podobně TapHome představuje smartphone, kterým víte jednotlivá zařízení ovládat jednodušší. Inteligentní dům nové generace může ovládat právě ty prvky, které přispějí ke komfortu vaší domácnosti. Vzdálené ovládání sauny či bazénu je pro někoho nepotřebný luxus, ale automatizace vytápění či osvětlení přispěje nejen na vašem pohodlí, ale přinese úsporu energií. Je pouze na vás, které prvky považujete za důležité a zahrnete je do vašeho domu.

V čem je TapHome řešení jedinečné?

Řešení inteligentní domácnosti s použitím hardwaru a softwaru od TapHome najdeme už téměř po celém světě. Přestože jde o českou firmu, svou kvalitou konkuruje i dražším řešením. Proč jsme si tedy vybrali TapHome na realizaci inteligentních domů? CENA - chceme nabízet praktické řešení i běžným lidem. Pohodlný a úsporný domov by měl být dostupný pro všechny. HARDWARE - TapHome nabízí vlastní hardware, který je však kompatibilní i s prvky od jiných výrobců. SOFTWARE - TapHome nabízí na ovládání aplikaci, kterou můžete mít v smartphonu nebo tabletu. TapHome je jediný smart home systém, ve kterém můžete provádět vlastní úpravy funkcionality. Je otevřený - integruje se všemi zařízeními ve vaší domácnosti.

Budu muset všechno nastavovat a "hrát si" s ovládáním?

Inteligentní dům nové generace není o tom, abychom se s ním "hráli" a neustále měnily nastavení přes různé ovladače. Běžný přepočet uživatelského rozhraní v domě s klasickou elektroinstalací je přes 50 000 úkonů ročně. Úkolem TapHome je tento počet podstatně snížit.