Bezpečnost domácnosti pod vaším dohledem

photo

Mějte bezpečnost Vás a Vašeho majetku ve svých rukou s inteligentními systémy, které včas vyhodnotí nebezpečí. Kontrola dveří, oken, spotřebičů, zásuvek a světel při odchodu bude minulostí.

 

Záplavový senzor

Buďte včas informováni o zaplavení z pračky nebo myčky nádobí! Záplavový senzor v případě havárie zařízení, která využívají vodu, včas detekuje záplavu v domě a uzavře hlavní přívod vody.

 

Senzor kouře

Nenápadný senzor, který odhalí potenciální hrozbu vzniku požáru ve vašem domě. V případě zaznamenání kouře vyhlásí poplach v celém domě a díky inteligentnímu systému se ihned v domě zahájí proces „záchrany“. Automaticky se otevřou žaluzie, vypne se rekuperace, která zabrání šíření kouře, automaticky se rozsvítí světla v celém domě a zapne se upozornění na nebezpečí.

 

Senzor zemního plynu

Bojíte se úniku plynu? Včasná detekce úniku zemního plynu může zachránit Vás a samozřejmě také Váš majetek. Senzory zemního plynu dokážou brzy zaznamenat únik zemního plynu způsobený plynovým spotřebičem či špatným těsněním plynoinstalace.

 

Pohybový senzor

Zaznamená jakékoli narušení domu v době, kdy se doma nenacházíte! Ve stavu za armovaného domu pohybové senzory zaznamenají jakýkoli pohyb a ihned Vás o tom informují pomocí aplikace. Jejich cílem je také automaticky v domě spustit alarm, vytáhnout žaluzie, zapnout hudbu na maximální hlasitost, všechna světla v domě rozsvítit a tím znejistit narušitele.

 

Všechny chytré bezpečnostní komponenty splňují požadavky kybernetické ochrany, čímž je samozřejmě postaráno i o Vaši bezpečnost v oblasti kybernetických útoků. Zařízení SMART domácnosti nejsou závislá na přívodu internetu a jsou pouze Vaším majetkem!