Užijte si komfort budoucnosti již nyní

Jaká je vlastně SMART HOME domácnost na klíč?

 

Cílem služby SMART HOME na klíč je zajistit budoucímu majiteli maximální komfort a pohodlí nejen ze samotného výsledku inteligentního bydlení, ale již během jeho realizace. Postaráme se o celý proces od sekání, přes tahání kabelů, až po samotné nastavení systému. Vaším jediným úkolem je seznámit nás s Vaší představou o automatickém řízení.

Samozřejmostí je poradenství, které systémy se hodí do Vašeho inteligentního domova, abyste se vyhnuli zbytečným komplikacím během výstavby nebo sekání do omítek po letech bydlení.

Služba SMART HOME na klíč nabízí kompletní realizaci inteligentního bydlení:

– Poradenství a návrh smart home řízení

– Hrubou instalaci (kabeláž)

– SMART HOME řízení (hardware)

– Nastavení a spuštění systému

– Podporu

Naší prací je myslet vždy o krok dopředu. Plánujete v budoucnu dobudovat bazén a rádi byste jej zakomponovali do SMART HOME domácnosti? Žádný problém! Během realizace prvotních systémů nezapomeneme přichystat kabeláž na budoucí systémy řízení „pro bydlení bez zbytečného dodatečného sekání“.

 

Pokud jste se i přes mnoho úvah rozhodli zrealizovat si klasickou elektroinstalaci, stáhněte si našich 5 rad pro novodobou elektroinstalaci ZDE!
Vaše změna, doplnění či vize v budoucnu pak nebudou žádný problém.

Nejčastěji
kladené otázky

Ve které fázi budování domu je vhodné řešit automatizaci?

Ideální je oslovit nás už od první chvíle, kdy se rozhodnete, že chcete budovat dům - minimálně formou konzultace. Víme však pomoci i ve fázi, kdy řešíte elektroinstalaci domu. V dnešní době určitě doporučujeme inteligentní elektroinstalaci místo klasické, i když máte pocit, že nemáte rozpočet na smart řešení. Cenový rozdíl při naší realizaci je však minimální a moduly do vašeho inteligentního domu můžete přidávat postupně, jak na to budete mít rozpočet.

V čem je kabelové řešení lepší než Wi-Fi?

Řešení inteligentního domu pomocí kabelu má mnoho výhod. Stabilní připojení, žádné nadbytečné záření, žádné baterky ... Výhod je však mnohem více, rádi vám o nich řekneme při vašem zájmu.

Co vše lze automatizovat pomocí řešení TapHome?

Naši zákazníci nejčastěji automatizují vytápění a chlazení domu, osvětlení, stínění, zabezpečení domu či ovládání brány. Možností je samozřejmě více, po konzultaci vám víme lépe poradit, což pomůže právě vaší domácnosti. Nejlepší na tom všem je, že systémy jsou navzájem propojeny a "spolupracují". Např. topení, větrání a stínění na základě nastavení teploty automaticky reguluje jednotlivé prvky k vaší spokojenosti.

Není inteligentní domácnost zbytečný luxus?

Je to přirozený vývoj, jelikož při využívání několika technologií v rodinném domě je třeba je i ovládat. Každá technologie má své ovládání, které TapHome dokáže převzít. Je to jako když si představíte smartphone a aplikace v něm - podobně TapHome představuje smartphone, kterým víte jednotlivá zařízení ovládat jednodušší. Inteligentní dům nové generace může ovládat právě ty prvky, které přispějí ke komfortu vaší domácnosti. Vzdálené ovládání sauny či bazénu je pro někoho nepotřebný luxus, ale automatizace vytápění či osvětlení přispěje nejen na vašem pohodlí, ale přinese úsporu energií. Je pouze na vás, které prvky považujete za důležité a zahrnete je do vašeho domu.

V čem je TapHome řešení jedinečné?

Řešení inteligentní domácnosti s použitím hardwaru a softwaru od TapHome najdeme už téměř po celém světě. Přestože jde o českou firmu, svou kvalitou konkuruje i dražším řešením. Proč jsme si tedy vybrali TapHome na realizaci inteligentních domů? CENA - chceme nabízet praktické řešení i běžným lidem. Pohodlný a úsporný domov by měl být dostupný pro všechny. HARDWARE - TapHome nabízí vlastní hardware, který je však kompatibilní i s prvky od jiných výrobců. SOFTWARE - TapHome nabízí na ovládání aplikaci, kterou můžete mít v smartphonu nebo tabletu. TapHome je jediný smart home systém, ve kterém můžete provádět vlastní úpravy funkcionality. Je otevřený - integruje se všemi zařízeními ve vaší domácnosti.

Budu muset všechno nastavovat a "hrát si" s ovládáním?

Inteligentní dům nové generace není o tom, abychom se s ním "hráli" a neustále měnily nastavení přes různé ovladače. Běžný přepočet uživatelského rozhraní v domě s klasickou elektroinstalací je přes 50 000 úkonů ročně. Úkolem TapHome je tento počet podstatně snížit.