Ambientní osvětlení, které se přizpůsobí vašemu bydlení

photo

Při slovním spojení ambientní osvětlení si asi většina z vás představí auto nebo televizor. Ambientní osvětlení dokáže zajímavě změnit také celkový design a vnímání prostředí v domě či bytě.

Příjezd autem domů ve večerních hodinách nemusí začít hledáním dálkového ovládače od brány v autě.

Stačí říct „Hej Siri, BRÁNA“ a automaticky se během otvírání brány rozsvítí příjezdová cesta z orientačního nočního osvětlení na 100% intenzitu. Zároveň se rozsvítí také světla okolo chodníkuzvýší se intenzita osvětlení vchodu do domu.

Po otevření vstupních dveří se denní část rozsvítí z orientačního osvětlení na 50% výkon, čímž se v domě navodí harmonická večerní atmosféra. Automaticky se zavře bránavenkovní světla přejdou do nerušivého nočního osvětlení.

Teď vás už čeká jen vytoužený relax při klidném teplém světle, které je samozřejmě naladěné na správnou intenzitu. Následující den vás ráno místo budíku probudí postupně se zvyšující intenzita osvětlení a otevírání žaluzií.

Možnosti naladění ambientního osvětlení jsou téměř neomezené, záleží jen na vaší představivosti co, jak, kdy a kde má svítit.

Ambientní osvětlení se přizpůsobí vašim zvyklostem a přítomnosti. Nastavené ranní, denní, večerní nebo noční režimy dokážou fungovat automaticky bez vašich zásahů a zabezpečí změnu barvy a intenzity světla.

 

Správné dávkování osvětlení v místnostech je důležité k tomu, abyste se doma cítili příjemně a uvolněně.