Dopřejte svým žaluziím automatický provoz

Stíníci technika funguje za Vás!

photo

Řízení TAPHOME dokáže všechny žaluzie nebo rolety řídit automaticky v závislosti na poloze slunce a rychlosti větru.

 

Zapomeňte na paličky, šňůrky nebo tlačítka pro správné naklonění žaluzií. Dopřejte si pohodlí automaticky řízeným zastíněním pomocí systému TapHome.

Stínicí technika díky zabudované meteostanici pracuje za vás, dokáže automaticky reagovat na sluneční záření nebo vámi nastavený režim topení/chlazení. Správné naklonění žaluzií pomocí sledování polohy slunce zajistí, že budete mít v domě maximum denního světla bez přímého slunečního záření a ručního nastavování.

Inteligentní systém TapHome dokáže vyhodnotit blížící se silný vítr, který spustí žaluzie do ochranného režimu a zabrání jejich poškození vlivem silného větru.

Dopřejte žaluziím automatický provoz podle vašich požadavků, nebo je jednoduše ovládejte pomocí aplikace TapHome, přičemž nezáleží na tom, kde se právě nacházíte.

Inteligentní stínění TapHome jednoduše propojíte s produkty téměř všech výrobců.

Jednoduše si nastavte své denní rituály a stínicí technika bude fungovat sama bez vašich zásahů. Ráno vás příjemně probudí slunečními paprsky, přes den se postará o správné naklonění, aby se dům nepřehříval. Nakonec vás po příchodu domů z práce bude doma čekat příjemný sluneční svit bez přímého záření. Před spánkem vám žaluzie dopřejí soukromí a klidný spánek.