Vždy příjemná teplota

Neplýtvejte energiemi, používejte SMART VYTÁPĚNÍ!

photo

Teplota ve vašem domě se vám automaticky přizpůsobí.

Systém TapHome automaticky vyhodnotí, kdy je potřeba v domě snížit teplotu nebo přestat topit.

ZÓNOVÁ REGULACE TEPLOTY

Zónový topný systém SMART umožňuje majitelům domů regulovat teplotu každé jednotlivé místnosti či zóny, čímž maximalizuje pohodlí a minimalizuje náklady vynaložené na energii. Systém rozdělený do zón lze přizpůsobit řadě faktorů včetně využití místnosti, osobních preferencí a podmínek prostředí. Nejlepší na tom je, že nemusíte používat termostat.

 

PROPOJITELNOST

Výhodou inteligentního topení TapHome je jeho vzájemná komunikace s ostatními technologiemi v domě. Systém propojí vaše topení se stíněním, větráním, chlazením, zvlhčováním, aby vám vytvořil ve vašem domě dokonalý komfort.

 

UČÍCÍ SE ALGORITMUS

Systém se naučí vaše návyky, denní rituály a bez vašich zásahů dokáže vyhodnotit, kdy je třeba dům nebo místnost vytopit a kdy je naopak topení zcela zbytečné.

Systém TapHome zaznamená všechny své úkony včetně regulace teploty do přehledných grafů. Budete tak mít dokonalý přehled o spotřebě energie ve vašem domě.

 

REŽIM NEPŘÍTOMNOSTI

Opouštíte domov na delší dobu? Tlačítko „dovolená“ sníží teplotu na temperační úroveň, sníží výkon rekuperace a nastaví žaluzie do režimu „dovolená“. Systém převezme kontrolu nad celým domem včetně bezpečnosti a v případě nežádoucí situace vás bude informovat.

 

Nezáleží na tom, jaký zdroj tepla se rozhodnete využívat.